banner217

CHP Manisa Mitingi-Kılıçdaroğlu Manisa Mitingi Konuşması

08 Haziran 2011 Çarşamba 17:51
Bu haber 1035 kez okundu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,partisinin seçim çalışmaları çerçevesinde (8 Haziran) Manisa’da seçmenleri ve partilileri ile buluştu.

CHP Manisa Mitingi-Kılıçdaroğlu Manisa Mitingi Konuşması

Kılıçdaroğlu’nun Manisa Cumhuriyet Meydanı’nda yaptığı miting konuşmasından satır başları;

Sizinle beraber Halkın Devrimini gerçekleştireceğiz.12 Haziran’da Emeğinin en büyük değer olduğunu göstermek için sandığa gideceğiz.Çocuklarımızın geleceği için sandığa gideceğiz.

Bugün Manisa Halkın Mitingini yapıyor.AKP Mitingi devlet mitingleri, Devlet araçları sivil plaka takar fabrikalar kapatılır işçiler zorla götürülür meydan kalabalık olsun diye.

Çiftçilerimize mazotu litresi 1,5TL’den vereceğiz.Çiftçilerimizin elektrik borçlarını sileceğiz. İlk 4 ayda çiftçiye verdiğim bu sözleri yapmazsam Başbakanlıktan istifa edeceğim.www.oysandigi.com

12 Haziran’da sadece Anamızı değil, Babamızı, Dayımızı herkesi alacağız sandığa gideceğiz AKP’ye demokrasi dersi vereceğiz.

Esnaf ve KOBİ’ye bir yıl boyunca ödedikleri vergi ve prim toplamı tutarında %0 faizle kredi vereceğiz.Sizi ikinci sınıf yurttaş konumu getiren parti AKP’dir. Bunların adaleti olsa emekli yurttaşlarımızı bu hale getirmezler.

Emeklilerin sorunlarını en çok dile getiren benim, Sizlere milli gelir artışından pay verecek olan benim,sizlerin yıllardır beklediği intibak yasasını ben çıkaracağım, o yüzden 9 Milyon Emeklinin oyunu istiyorum.

Halkın İktidarı’nda yolsuzluğu tarihe gömeceğiz ve bir çocuk bile yatağa aç girmeyecek..Demokrasi ve özgürlüğü yeniden ülkemize getireceğiz ve bu ülkeyi ayağa kaldıracağız.12 Haziran’da biletini keseceğiz yolcu edeceğiz Recep Bey’i.

Sümerbank’ı sattılar ceplerini doldurdular. Bunu Hasan Ören ortaya çıkardı ve izlemeye devam edecek.Talimatı sadece ve sadece Yüce Türk Milleti’nden alacağız.Taşeron Köleliğine son vereceğiz ve tarihe gömeceğiz.

Recep Bey’de cesaret yok.Karşıma çıkmaya korkuyor.Kendini yetersiz görüyorsan tüm bakanlar kurulunu al gel ben tek olacağım.

Halkın İktidarı’nda Atanamayan Öğretmen kalmayacak.Atanamayan Öğretmen kavramını sileceğiz, Öğretmenler Öğrencilerine kavuşacaklar.CHP varsa Herkes İçin Var, CHP varsa Sizler İçin Var, CHP Varsa Demokrasi İçin Var, CHP Varsa Özgürlük için var..CHP Varsa Engelliler İçin de Var… ‘Halkın İktidarı’nda Hayat Engelliler için engel olmayacak.

Anahtar Kelimeler
http://www.lazhaber.com/images/banner/HABER-PNG-1_3.png

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

GÜLNUR TÜREN 3 yıl önce yorumlandı

Bildiğim kadarıyla ilk kez Manisa merkez ilçe gençlik kolları miting alanında engellilere özel alan hazırlattı ve kadrosundan 6-7 genç görevlendirdi.özveriyi görmeliydiniz.Sağlık ekiplerinden alınan bilgiye göre 72 kişi fenalaştı.Merkez ilçe gençlik kolları sağlık ekiplerinin sağ koluydu.kalabalıktan fenalaşanları onlar çıkardı.miting bittiğinde de fenalaşan onlardı..Mitingin asıl kahramanları aşırı sıcakta Merkez ilçe gençlik kolları ve Sağlık personeliydi.oradaydım ve fenalık geçiren 72 kişiden en az 40 civarında kişiye nasıl özveriyle müdahale edildiğini gördüm.Merkez ilçe gençlik kolları başkanı Sn.Serdar Bozyaka nezdinde tüm gençlere verdikleri emek ve sorumluluk bilinçlerinden dolayı teşekkür ederim.Katılan tüm Manisalılara da bu coşkuyu ,heyecanı ve umudu yaşattıkları için de teşekkür ederim.

0 Kişi beğendi.