banner217

Ardeşen’de Okul Öncesi Eğitim Şenliği Başladı!

21 Mayıs 2012 Pazartesi 22:52
Bu haber 911 kez okundu

Ardeşen ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri" Atatürk büstüne çelenklerin sunulmasıyla başladı.

Ardeşen’de Okul Öncesi Eğitim Şenliği Başladı!
ÖMER FARUK ZENGİNAL
İlçe Milli Eğitim Müdürü Nafız Sağlam, Okul Öncesi Eğitim Veren Okulların Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve velilerin Katıldığı çelenk sunma töreninde İlçe Milli Eğitim Müdürü Nafız Sağlam, minik öğrencilerle birlikte Atatürk büstüne çelenk sundu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

Burada ki tören, saygı duruşu ve istiklal marşının ardından günün anlam ve önemine ilişkin yapılan konuşmaların ardından son bulurken "Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri" makam ziyaretleri ile sürdü.

Minikler, Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkan Vekili Mehmet Yerebakan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nafız Sağlam ve Spor İlçe Müdürü Rauf Oğuz ile tanıştı.

Program çerçevesinde ilk ziyaret Nene Hatun Ana Okulu tarafından Kaymakam İlyas Memiş’e gerçekleştirildi. Kaymakam İlyas Memiş'e çiçek takdim eden minik öğrenciler bir süre sohbet etti.

Minik öğrenciler şenlik kapsamında daha sonra Belediye başkan Vekili Mehmet Yerebakan’ı makamında ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nafiz Sağlam, Spor İlçe Müdürü Rauf Oğuz, İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Kutlu ve çeşitli kurum ve amirlerini ziyaret eden minik öğrenciler şenlikleri ile ilgili hafta boyunca düzenleyecekleri etkinliklere davette bulundular.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ardeşen Milli Eğitim Müdürü Nafiz Sağlam, “Okul Öncesi Eğitim Şenliği” Programı İle İlgili Bilgiler Vererek, “Şenliğimize 21 Mayıs Pazartesi günü Atatürk Büstüne çelenk sunarak ve çeşitli kurum ve amirlerini ziyaret ederek başladık. Etkinliğimize 23 Mayıs 2012 Çarşamba günü Anne-Baba eğitim seminerleri ile devam edeceğiz. 28-29 Mayıs Pazartesi-Salı günleri ile Ardeşen Vali Erdal Ata ilçe stadında düzenleyeceğimiz uçurtma şenliği ve piknik düzenleyeceğiz. (28 Mayıs, Mesut Karaoğlu, Gazi, Atatürk, Cumhuriyet ve İMKB), (29 Mayıs, Fatih, Yavuz Selim, Alparslan, Nene-Hatun) okulları katılacak. 30 Mayıs Çarşamba günü ise Alparslan İlköğretim Okulu kültür salonuna öğrencilere yönelik 2 seans halinde tiyatro gösterisi sunulacak. Etkinliğimizin son günü olan 31 Mayıs Perşembe günü ise palyaçolar eşliğinde çocuk şenliği yürüyüşü yapılacak.” Dedi.
Anahtar Kelimeler
http://www.lazhaber.com/images/banner/HABER-PNG-1_3.png

Yorum Gönder

@name x